Jako každé jaro Vás zvu na víkend s jógou, který proběhne v termínu 16.-19.4.2020 v penzionu Ekosport v Rohanově na Šumavě.

Pobyt začneme ve čtvrtek večeří a zakončíme ho nedělním obědem. Pokud se Vám prodloužený víkend nehodí můžete přijet až v pátek.

Bohatá snídaně podávaná formou švédského stolu, velmi chutná jídla k obědu i večeři jen doplní příjemný prožitek Vašich volných dní, kdy nic nemusíte – stačí jen být a užívat si.
Čekají Vás lekce jógy, dechové techniky, meditace, ranní procházky v rose (na příjemné trnutí v chodidlech už se teď těším 😊
Volné odpoledne můžete využít k hýčkání svého těla masáží nebo k výletu třeba do nedalekých Kašperských Hor, anebo se jen tak potulovat krajinou a lesy. Klidné a krásné okolí penzionu je jako stvořené pro relaxaci a výlety do okolí. Více o penzionu na www.ekosport.cz.
Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, saunu, bazén, lekce jógy
2 noci ... 2500 Kč
3 noci ... 3600 Kč
Zbývají poslední volná místa, která si můžete rezervovat mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 603 477 035.
S pozdravem a přáním krásných dní Bára

Šumava