Jin jóga nám pomáhá najít rovnováhu mezi jin a jang. Prohlubuje klid, pasivitu, odevzdání, utišení těla i mysli.

Při praktikování jin jógy dochází k uvolnění svalů a fascií do jejich hloubky, regenerují klouby a je prevencí před vznikem osteoporózy.

Jin jóga je velmi pomalý druh jógy v pozicích většinou v sedě nebo leže s výdrží 1-5 minut. Může se pro Vás stát první meditativní zkušeností, díky které se dostanete hluboko do svého středu kde najdete vnitřní klid a spokojenost. Možná se více věnujete dynamické józe nebo jiným sportům, které mají jangový vliv na Vaše tělo, o to spíš byste si měli dopřát jin jógu pro dosažení celkové rovnováhy. Zařazení jin jógy se doporučuje 1týdně, ale pokud si ji dopřejete alespoň jednou měsíčně určitě svému tělu dopřejete.

Jin jóga pozitivně ovlivňuje proudění životní energie čchi do celého těla, ke každé buňce, a tedy i do všech orgánů v těle. Příznivě působí na uvolnění svalů a pojivových tkání (vazy, fascie, šlachy a klouby) pomáhá regeneraci kosti a tím se stává prevencí osteoporózy, posiluje imunitu, uvolňuje přebytečnou tenzi a navozuje pocit klidu a lehkosti.  Díky delší výdrži máme dostatek prostoru pro pozorování svého těla na úrovni fyzické, emoční i energetické. Při praktikování se používají pomůcky, které nám dopomáhají dojít k plnému prožitku.

  • Uklidňuje a harmonizuje naše tělo a mysl
  • Vyrovnává energie v našem těle
  • Zlepšuje pohyblivost našeho těla, zvláště v oblasti kloubů a kyčlí
  • Redukuje stres
  • Zlepšuje vytrvalost
  • Zvyšuje produkci kloubního mazu a chrání klouby
  • Uvolňuje fascie v našem těle
  • Pomáhá nám se uvolnit, vypořádat se s úzkostí a se stresem
  • Zlepšuje schopnost meditace

Příjemnou a klidnou atmosféru celé lekce doplní svíčky, aromaterapie, příjemná hudba, vybrané pochutiny a čaj, které vybírám tak aby doladily dané téma lekce.
Přijďte zpomalit nebo se na chvíli zastavit

Přpravované termíny lekcí Jin jógy:
Pátek 25.9., 23.10., 20.11., 18.12.

Vždy od 18:00 do 20:00.

Délka lekce je 120 min.
Cena za 1 lekci 350 Kč nebo 4 lekce 1200 Kč.
Rezervace mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 603 477 035.

Budu se na naše setkání těšit

Namasté Bára

Jin jóga